شلوار جین را ول کن، نعیمه را دریاب!

روزی روزگاری نعیمه خانم عکس دختراش رو فتوشاپ کرد، مردم گفتن خانم نکن، یک، داری توهین به دخترت می‌کنی. دو، آرمان‌های عمام را قبول داری یا نه؟ اگه قبول داری چرا بهش پایبند نیستید، اگه قبول ندارید چرا آن آرمان‌ها را برای مردم نسخه می‌پیچید؟
خانم شروع کرد به ناله و نفرین که سر پل صراط خرتان را می‌گیرم‌ای نامردان روزگار!!
عده‌ای ماله کش خط عمامی که در بی‌شرافتی از آل خمینی بالا‌تر نباشند پایین‌تر نیستن شروع کردن‌ای داد‌ای هوار شما چرا اینطور زن ستیز هستید؟ چرا رشد نکردید، حالا شخص عمام یه کاری کرده به نوه‌اش چه مربوط؟؟
عزیزان بی‌شرف، به نوه‌اش مربوط نیست ولی وقتی نوه‌اش از آنجانی با افتخار یاد می‌کند و رهنمود‌های او را حواله ما می‌دارد به او مربوط می‌شود. یعنی به عبارتی نگفتیم بیا بگو پدربزرگم جنایتکار بود ولی دیگه ماله هم نکش که همچنان دارند می‌کشن.
گذشت و گذشت، زهرا اشراقی می‌گوید من هایده دوست دارم، به پاشنه کفشم که دوست داری. می‌گوید می‌خواهم تابو شکنی کنم، تابو شکنی شما فقط باید اعلام برائت از آن دیو سیاهپوش باشد، با گندکاری‌هاتان دیگه ما با هایده و چکمه قرمز و البسه رنگاوارنگ خر نمی‌شویم.
گذشت و امروز نعیمه خانم ترکاند، می‌گه وقتی جوانان مملکت به خاطر خریت‌های عمام امت در میدان جنگ با دشمن بعثی به خاک و خون کشیده می‌شدند، ما می‌شستیم با عمام جوک تعریف می‌کردیم که عمام گفته‌اند‌ای پاسداران بیوه شهدا را بگیرید،‌ای کاش من یک پاسدار بودم!!!

1377140_10151804091202740_2080149946_n

والا زبان قاصر می‌شه، هیچ کلمه‌ای توان توصیف این همه رذالت و هیچ ناسزایی توان جبران این گفته نوه ارزد عمام را ندارد.
ای اهل بیت خمینی، بترسید از فرداروزی که این ملت از چنگال اهرمن رهایی یابند، از بند زندانی که پدربزرگتان ساخت‌‌ رها شوند، آنوقت باید در به در دنبال سوراخ موش بگردید. دست ملت به خمینی نمی‌رسد به شما که می‌رسد. یک زمان دستشان رسید کفنش را پاره کردند، البته آن هنگام کسانی که پاره‌اش کردن دوستش داشتن ولی همین پاره شدنش بس بود. چند سال پیش بود، بعد از انتخابات سال ۸۸، فردی بمبی را در نزدیکی قبر خمینی منفجر کرد. فردا روزی، فردای رهایی، خدایی که بهش معتقد هستید و می‌گویید او حق شما را از این ملت زجرکشیده و دربند شده سر پل صراط خواهد گرفت به دادتان برسد، حجت بر شما حرامیان تمام شد.
حال خطابم به آن دسته کفن پوشانی هست که مردم را در رسانه‌ها تحریک کردن تا فحاشی به نتانیاهو کنند به خاطر یک شلوار جین. به این خاطر که نتانیاهو از حق آزادی پوشش ما ایرانیان دفاع کرد. به این خاطر بروید و به سبک جمهوری اسلامی به نتانیاهو فحش بدهید.‌‌ همان باند رفسنجانی با قدرت بسیار بالای رسانه‌ای.‌‌ همان مدافعان جمهوری اسلامی که ژست اپوزیسیون می‌گیرند،‌‌ همان اپوزیسیون تقلبی. همانهایی که دستور حمله به نتانیاهو به خاطر دفاع از مردمان دربند ایران صادر می‌کنند، ولی حال کر و لال شده‌اند. نه واکنشی و نه جنجال رسانه‌ای. شرم بر شما ناجوانمردان و نامردان باد.

به روز رسانی/ گویا دروغگویی‌های نعیمه جان پایانی ندارد! حالا ایشان می‌فرمایند نههه اون حرفو من نزدم یه پیج جعلی هست. دروغ ایشان از همین جا پیداست که پیج جعلی ۴ فریند دارد و هیچکدام از پست‌هایش لایک نخورده ولی پستی که مربوط به جوک بود ۲۹ لایک خورده است. از سوی دیگر کاربران زیر آخرین پست گفتند که دروغ نگو، همین صفحه بود و خودت کامنتهای اعتراضی ما را در اینجا پاک می‌کردی!

نعیمه جون نکن دیگه، هرچی بیشتر هم بزنی بیشتر بوش درمیاد!

8 پاسخ

 1. بدبخت!برای این که این نظام تغییر کنه شما حداقل باید هزاران کشته و فدایی بدید!و بعید می دونم با وجود انسانهای بزدل و ترسویی مثل امثال تو و ارباب هات بتونن از پسش بر بیاند پس غلط زیادی نکن و به خودت وعده سر خرمن نده.خر فهم شد؟

 2. من مخالف این نظام هستم اما نویسنده بی سواد این مطلب هم نمیدونه اونی که عکس دخترش رو با فتوشاپ درست کردهب ود زهرا اشراقی بود نعیمه. مادامی که این نظام چنینت مخالف های سطحی نگری رو داره اش همین است و کاسه همان!

  • عزیزم کسی که عکس دخترش را فتوشاپ کرد همین نعیمه بود، یک سرچ در گوگل بزنی به راحتی پیدا میکنی.
   بر فرض هم که بگیم من اشتباه کردم و زهرا بوده، این چه ربطی به بیسوادی داره؟ 🙂

 3. این بی‌ ناموس‌ها ‌یک عمره که دارن به ریش ملت می‌خندن و آدم باید یا دیوانه و شیرین عقل باشه یا همان طور که گفتی‌ بی‌ بته بی‌ شرف بی‌ همه‌چیز باشه که ماله کشی‌ جانوری مثل خمینی رو بکنه که هیچ احساسی‌ نسبت به ایران و ایرانی‌ نداشت!جای تعجب نیست که اسهال طلبان خط عمامی از توهین به توله های خمینی پفیوز ناراحت بشن و منفی‌ بدن چون این حروم زاده ها عادت دارند برای پول و قدرت و پست و مقام پا روی خون ایرانی‌ بذارند همون جور که پا روی خون ندا ها و سهراب ها گذاشتند و مردم رو تشویق به شرکت در انتخابات کردند،هدف وسیله رو توجیه میکنه=سیاست اسهال طلبی،یه روز آویزون جنبش سبز و میر حسین یه روز آویزون میر حسن و جنبش سبز!فعلا صرف نمی‌کنه روی خون شهیدان جنگ سرسره رفت صحبت و دفاع از خون شهیدان جنگ جاش اینجا نیست جاش زیر لینک های حواریون بنی صدر با موضوع سفر نخست وزیر شاه بختیار به عراق هست،صحبت از خون شهیدان آزادی و آزاد‌گی جاش زیر لینک‌های تروریست گل‌ سرخی و جنایت شاه هست،صحبت از شهیدان و کشته‌های جنگ جاش زیر لینک های منافقین هست،این جماعت نون به نرخ روز خور اسهالی برای حفظ منافع خود همان طور که میدونید و دیدید حتا با تجزیه طلب‌ها هم هم کاسه میشن دیگه چه برسه به فراموش کردن ۲میلیون شهید و جان باز و حمایت از عامل و بانی‌ جنگ و تحریم و ویرانی و فقر و سیه روزی ایران و ایرانی‌،

  این اسهال طلبان کثیف و خط عمامی مثل سران بی‌ شرف ج اسهالی مردم رو یه مشت گوسفند می‌بینند که هر جا لازم شد از اونها استفاده کنند پنهان شدن و خوردن از پشت مردم کار اینهاست،هر چقدر توله های رهبر و جنتی و طبسی و احمدی و.. بقیه جانیان وطن پرست و عاشق آبادی و پیشرفت و رفاه و آسایش و حق و حقوق ایران و ایرانی‌ بودند به همون مقدار هم این پس مونده های خمینی و رفسنجانی‌ و خًز علی‌ و مطهری و بقیه کره خر های اسهال طلب قاچاق چی‌ و دلال نفت و اسلحه و میراث باستانی هم عاشق ایران و ایرانی‌ و احترام به مردم و شهیدان هستند!

 4. احمق هستید و دروغ میگید. حساب کاربری رو برادرا میتونن حک کنن. خیلی راحت. شما دارید به حسین شریعتمداری و برو بچ حال میدین.

 5. یه کمپین تو فیسبوک راه بندازین به اسم «کمپین درخواست از نعیمه اشراقی برای نشان دادن سینه هایش»
  خداییش میترکونه ها ، انصافا پایه باشین.

دیدگاهم را در متن گفته ام، اینجا نوبت شماست و بیشتر شنوا هستم/ برای پارسی نوشتن دیدگاه با کیبرد انگلیسی از این وبسایت استفاده کنید http://behnevis.com/

در پایین مشخصاتِ خود را پر کنید یا برایِ ورود رویِ نقشک‌ها کلیک کنید:

نشان‌وارهٔ WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

عکس گوگل

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

درحال اتصال به %s

گندی شاپور

همه عالم تن است و ایران دل نیست گوینده زین قیاس خجل

آنا دیلی شعری

تورکون دیلی تک سئوگیلی ایسته کلی دیل اولماز ... اؤزگه دیله قاتسان بو اصیل دیل اصیل اولماز

سرزمین من

یادداشت‌های دکتر سعید بشیرتاش

ساوالان

A passion for Perfection

شبهای بی سحر

تا ریشه در آبست امید ثمری هست

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: