جور و بیداد کند عمر جوانان کوتاه، ای بزرگان وطن بهرِ خدا داد کنید

مدتی است موضوع شورای ملی ایرانیان مطرح شده. حمایت بسیاری از این شورا از طرف مردم صورت گرفته اما مخالفت‌هایی هم شده. خطابم با کسانی است که در پی کوبیدن این شورا هستند.
مدتهاست تنها صدای مخالف جمهوری اسلامی در دیدار با نمایندگان و پارلمان‌های کشورهای اروپایی و غرب مجاهدین هستند. اصلاح طلبان و شورای هماهنگی ترمز اعتراضات هم جلساتی برگزار کرده‌اند، اما آن‌ها معتقد به این نظام هستند.
حال صدای دیگری پیدا شده، شاهزاده‌ای که میان مردم اعتبار دارد، همچنین در دنیا. نمی‌توان گفت میان ایرانیان اعتبار ندارد، از او و به پدرش با احترام یاد می‌شود، همچنان وی را ولیعهد صدا می‌زنند، در همیاری شورای ملی به اعتبار شاهزاده طی چند روز نیم میلیون دلار کمک جمع شد، این‌ها نشان از اعتبار هست اما طبیعتا مخالفانی نیز دارد. در دنیا نیز همه جا از او بعنوان شاهزاده یاد می‌شود، پس از راه افتادن قطار شورای ملی که به همت وی انجام شد و البته به درخواست مردم برای اینکه شاهزاده دست به کار شود با پارلمان اروپا و پارمان انگلیس جلسه برگزار شد. این شورا صدایی از ایرانیان شده برای صحبت با کشورهای خارجی که بگوید مردم مخالف این نظام هستند، جنگ نمی‌خواهند و تلاش ما برای رسیدن به حق رای و انتخابات و آزاد کردن ایران از چنگال این حکومت ستمگر است. شورای ملی
حال به مخالفان می‌گویم، کجای این موضوع ایراد دارد؟ به چه چیز خرده می‌گیرید؟ برای چه سعی در تخریب شورا دارید؟
به کمک‌های مالی اعتراض دارید؟
مگر خمینی اگر پول نداشت می‌توانست انقلاب کند؟
چرا از مردم پول می‌گیرد؟
خوب است از کشورهای خارجی و سازمان‌های اطلاعاتی و امنیتی بگیرد که فردا انقلاب وابستگی به خارجی داشته باشد؟ همانطور که انقلاب ۵۷ وابستگی داشت. به زور که از کسی پولی گرفته نشده، گفتند مردم شورای ملی هزینه می‌خواهد، ما هم می‌توان فقط از ملت بگیریم، هر که می‌خواهد یاری رساند، این گوی و این میدان. مردم هم به اعتبار رضا پهلوی و دیگر شخصیت‌ها کمک چشمگیری به شورا کردند، به چه اعتراض دارید؟ خودش خواسته برای آزادی ایران کمک کند، شما شاکی هستی چرا پول دادی!؟
از سوی دگر اعتراض می‌شود چرا با مقامات اروپایی دیدار کردی؟
می‌خواستی با کی دیدار کند؟ فردا روزی در مملکت تظاهرات و برپا شد و جایگاه جمهوری اسلامی متزلزل، کسی باید باشد نمایندگی کند مردم را یا خیر؟ مگر لیبی و سوریه شورای مخالفان ندارند که با کشورهای غربی مذاکره کند؟ باز هم می‌رویم سراغ انقلاب ۵۷، اگر خمینی با آن‌ها صحبت نمی‌کرد مگر می‌گذاشتن انقلاب شود؟
ایرادهای بنی اسرائیلی می‌گیرند، ابتدا که شورا اعلام موجودیت کرد، اصلا این شورا کی هست؟ چرا کاری نمی‌کنه؟ اصلا کی این شورا را قبول داره؟ حال که پویایی در شورا مشاهده و کار‌ها پیش می‌رود، چرا پول می‌گیری؟ چرا مذاکره می‌کنی؟ پس چه کار کند.
خوشبختانه حمایت‌ها از شورا افزایش پیدا می‌کند و این کمک عظیم و دیدار‌ها با مقامات اروپایی نشان از اعتبار شورا دارد. پس چه نیک است همه با هم در راستای تقویت و حمایت از شورای ملی ایرانیان بکوشیم و فرصت ایجاد شده را نسوزانیم.
حال روی سخنم با کسانی است که اسم و رسمی میان مردم دارند. اختلاف‌ها را به کناری بگذارید و تحت لوای ایران گرد هم آیید. سه نسل از فرزندان این مملکت سوخت، وقت نداریم بر سر اختلاف عقیده‌ها بر سر هم بزنیم. داور اختلاف عقاید صندوق رای باشد در فردای آزادی، هر ثانیه ادامهٔ حاکمیت جور و جهل ضرر به ایران و ایرانیان است، بدبختی این مردمان است، کاری کنید که عمر رفت و ایران همچنان در بند اهریمن اسیر است و وقت تنگ

دیدگاهم را در متن گفته ام، اینجا نوبت شماست و بیشتر شنوا هستم/ برای پارسی نوشتن دیدگاه با کیبرد انگلیسی از این وبسایت استفاده کنید http://behnevis.com/

در پایین مشخصاتِ خود را پر کنید یا برایِ ورود رویِ نقشک‌ها کلیک کنید:

نشان‌وارهٔ WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

عکس گوگل

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

درحال اتصال به %s

گندی شاپور

همه عالم تن است و ایران دل نیست گوینده زین قیاس خجل

آنا دیلی شعری

تورکون دیلی تک سئوگیلی ایسته کلی دیل اولماز ... اؤزگه دیله قاتسان بو اصیل دیل اصیل اولماز

سرزمین من

یادداشت‌های دکتر سعید بشیرتاش

ساوالان

A passion for Perfection

شبهای بی سحر

تا ریشه در آبست امید ثمری هست

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: