صحبت از انتخابات ممنوع، کفن جوانان وطن هنوز تازه و ایران داغدار است

باز هم خرداد نزدیک است و دوز و کلک و فریب از راه می‌رسد. باز هم خرداد است و بوی بازی‌های کثیف سیاسی به مشام می‌رسد. باز هم خرداد است و به خیالشان مردم را خر خواهیم کرد، با چه؟ با چارتا وعده وعید، فضای آزاد، بیشتر کردن یارانه و البته کمک اپوزیسیون جعلی.
سال ۹۰ آمدند انتخابات مجلس برگذار کنند. خزعلی شد اپوزیسیون، مطهری هم شد کاندیدای اپوزیسیون، مردم بروید تک رای اعتراضی، مردم بروید آبرو برای نظام جمع کنید، مردم بروید و پا روی خون جوانان این مرز و بوم بگذارید. مردم نرفتند، خاتمی رفت. مردم گفتند صدامان در نمی‌آید درست ولی آقا جان هنوز انقدر بی‌غیرت نشدیم خیانت کنیم، دو سال پیش از یادمان نرفته چطور ما را به بازی گرفتند، چطور ما را تحقیر کردند، چطور زدند و بردند و کشتند.
چند ماه دیگر انتخابات است، حکومت و اپوزیسیون جعلی به هول و ولا افتاده. گفته‌های حکومت که دیگر برامان تکراری شده. حالا حکومتیان و معتقدین به نظام بزک شده با نام اپوزیسیون در پی داغ کردن تنور انتخاباتند، برای مجلس خزعلی داغ می‌کرد، ریاست جمهوری بزرگ‌تر است، امیرارجمند و رفقایش تنور داغ کنند.

جناب امیرارجمند، مرد حسابی، اصلا تو از کجا پیدایت شد؟ زمان انتخابات مشاور موسوی، بعد انتخابات میرحسین کی گفت تو سخنگوی من می‌باشی؟ موسوی گفت من هیچ سخنگویی در خارج ندارم، شما چی می‌گی این وسط؟ تا میرحسین را حکومت در حصر کرد و صدایش را برید تو ظاهر شدی. ظاهر شدی با شورای مجهول الهویه و ترمز اعتراضات. ظاهر شدی تا بشوی اپوزیسیون جعلی و بروی شورای اروپا که بگویی نظام بره بد می‌شه، که آبرو برای نظام جمع کنید، کاری که ملی مذهبی‌ها برای خمینی کردند. از طرف مردم صحبت می‌کنید، از طرف مردم دروغ هم می‌گویید. یادمان نرفته کدیور گفت مردم شعار دادند هم غزه هم لبنان، یادمان نرفته مهاجرانی از خامنه‌ای دفاع کرد.
از سوی دیگر سخنان میرحسین و کروبی هم یادمان نرفته، یادمان نرفته که گفتند تابع خواست مردم‌اند، مردمی که بار‌ها در خیابان گفتند جمهوری اسلامی را نمی‌خواهیم، یادمان نرفته که گفتند سازش نمی‌کنیم، یادمان نرفته با شرکت در انتخابات مجلس مخالفت کردند.
نع خیر آقا جان نه شما نماینده ما هستید نه ما خر بشو!! بی‌شرفی است پا گذاشتن روی خون شهدای راه آزادی ایران، بی‌شرفی است برای نظام قاتل و جانی آبرو جمع کردن، شرف داشته باشید، شرف اصلاح طلبان عزیز، آنطور حقیرانه از نظام پرتتان کردند بیرون، بستان نبود؟ مردم را کشتند بس نبود؟ شرف داشته باشید

یک پاسخ

  1. بانظرشماکاملا موافقم

دیدگاهم را در متن گفته ام، اینجا نوبت شماست و بیشتر شنوا هستم/ برای پارسی نوشتن دیدگاه با کیبرد انگلیسی از این وبسایت استفاده کنید http://behnevis.com/

در پایین مشخصاتِ خود را پر کنید یا برایِ ورود رویِ نقشک‌ها کلیک کنید:

نشان‌وارهٔ WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

عکس گوگل

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

درحال اتصال به %s

گندی شاپور

همه عالم تن است و ایران دل نیست گوینده زین قیاس خجل

آنا دیلی شعری

تورکون دیلی تک سئوگیلی ایسته کلی دیل اولماز ... اؤزگه دیله قاتسان بو اصیل دیل اصیل اولماز

سرزمین من

یادداشت‌های دکتر سعید بشیرتاش

ساوالان

A passion for Perfection

شبهای بی سحر

تا ریشه در آبست امید ثمری هست

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: